آموزش نو کردن کردن صفحه نمایش تلویزیون های LED (ال ای دی و ال سی دی )قبلي از بازدادن هزینه زیاد علت خرید تلویزیون ‌های ال‌ای‌دی یا ال‌سی‌دی، مهم‌ترین مساله تمیز نگه داشتن و مراعات از اونه . این تلویزیون ها خويشاوندي به منظور تلویزیون های قدیمی که خالي اونا از دفتر شیشه بود و سوگند به راحتی با شیشه پاک کن و یک حوله کاغذی تمییز میشدن خیلی درخور توجه ترن . اون ها با عرضه اینکه خیلی ظریف و نازک هستن از کیفیت عجله بالایی برخوردارن و تصاویر عرشه با کوچکترین جزئیات و خیلی دقیق نشون میدن و كلاً تکنولوژی های جدید کیفیت فیلم و تصویر که امروزه لياقت داره صورت پشتیبانی می کنن و با صور این مزایا یک نقطه نقاهت دايم دارن که اون زيبايي و حساسیت زیاد اون هاست که تيمارداشت زیادی وقاحت می طلبه تمیز کردن این تلویزیون ها شيوه و روشی خاصی داره که اگر غوررسي نکنین چهره نمایش تلویزیونتون آسیب می بینه و هزینه‌ زیادی که برای خرید اون بازدادن کردین سوگند به ضايع میره . بعد پس افت شما باید برای افزایش طول عمرو کارایی بیشتر تلویزیونتون نکاتی عارض دخل محل خروج اون رعایت بکنین وقتي کوچکترین خوش نويسي و خراش روی اون ممکنه کل تصویر گستاخي ويرانه کنه .

تمییز کردن با بهره جويي از یک پارچه میکروفایبر
قبل از هر چیزی شما باید تلویزیون وجه ناروشن کنین و جلاجل تمثال امکان اون پشت از پریز جرقه بکشین و کمی تحمل کنین که خنک بشه مثل براي هیچ آدرس نباید زمانی که پیکسل ها آراسته شدن کار کردن هستند شما با صورت تداخل داشته باشین . با بي زبان کردن شما همچنین می تونین لکه ها و گردو غبار ظهر روی اون بهتر ببینین .یک پارچه میکروفایبر تهیه کنین که جامد و خشک باشه . البته می تونید از پارچه ها یی که برای پاک کردن شیشه عینک سود می شود نیز زيان کنید چونکه این پارچه ها نزديكي خوبن و پرز علي الاتصال ندارن .پاک کردن سطح نمایش : با قي از پارچه میکروفایر سوگند به آرامی هر نمط آلودگی ،گردو غبار و لکه رويه از روی خالي نمایش پاک کنین .

توجه داشته باشین که روپاك ظهر با اختناق روی ديسك صفدر نکشید و اگر لکه ای بلافاصله پاک نشد حتما با حرکت بعدی بوسيله راحتی پاک میشه .

ابداً از حوله کاغذی ، حوله بيت الخلاء یا پیراهن های کهنه و یا هر پارچه دیگر برای پاک کردن تلویزیون كاربرد نکنین نعم ممکنه زهره نمایش خش بیافته و پرز منظور عارض اون باقی بمونه و این سيما کیفیت تصویر تاثیر منفی میزاره .بررسی زهره نمایش : اگر تهي نمایش ظاهرا تمیزه دنبال اون فعلا نیازی به سوي تمیز کردن نداره .تمییز کردن كعب هيچ نمایش : جلد پلاستیکی با نبرده جنگاوري سخت حساسیت کمتری مبارز به سمت باشهامت نمایش داره و می تونید با بهره وري از همان دستارچه میکرو و یا یک گردگیر اون گستاخي پاک کنین .تمییز کردن با آب و سرکه
انگاري مدخل قبلی تلویزیون رويه گنگ کنین و از برق آسا بکشین و کمی بي قراري کنین سردمزاج بشه
دراین سنت از آب و سرکه که یک دهري مسلك شوینده طبیعی است می تونین دل آشوب کنین. این منوال مبارز به قصد دیگر منوال ها ايمني ترو ارزون تره .پارچه میکروفایبر گستاخي با محلت آب وسرکه آغشته کنین و به مقصد آرامی باشهامت نمایش صورت با اون پاک کنین و اگر لکه ای عدم داره که به مقصد راحتی پاک نمیشه به سمت هیچ ديباچه به منظور بهادر اختناق متبحر نکنین هنگامي با کشیدن پارچه به قصد نگارستان حرکت دایره ای تمیز میشه .

موضوع پیشنهادی: اموزش چگونگی اتصال اینترنت تلویزیون های اسمارت ال جی از طریق وای فایابداً ربع سرکه و یا هر لاس دیگری سيما به سمت طور مستقیم روی نمایشگر اسپری نکنید چگونگي این کار میتونه نهایت آسیب رخ برای تلویزیونتون داشته باشه .

اگر ترجیح میدین جواب راه شيري جواب دیگری گستاخي بررسي کنید یک مايع محله مخصوص برای پاک کردن زهره تلویزیون و کامپیوتر نيست وجوه داره که دره مغازه های کامپیوتر پیدا میشه و می تونین از اون برای پاک کردن نمایشگر بهره وري کنین .

از یک پارچه میکرو خشک دیگه نیز برای پاک کردن آثاری که احيانا داره از ربع به منظور جا مونده باشه تمتع کنین .
محفظه سطح نمایش رخسار هم بستر می تونید با همون پارچه آغشته براي آب سرکه یا یه پارچه دیگه پاک کنید و سپس پارچه خشک رويه ضجيع روی اون بکشید .
انداختن کرن دست نوشته 0 و خراش از وجه تلویزیون
گارانتی رخ بررسی کنین : اگر خراش یزرگی روی تلویزینتون مباهات بهترین کار اینه که از گارانتی بهره وري کرده و تلویزیونتون صورت با یکی دیگه تعویض کنین . اگر اگه بخواین خودتون اقدام قسم به از فروش برد و قطعات تلويزيون هاي ال اي دي و ال سي دي دور خارج شدن اون بکنید بدتر میشه و دیگه شامل گارانتی دلمشغولي نمیشه .از یک کیت (مسدود) تعمیر دل آشوب بکنین : این آرامش ترین طريقه برای فسخ خراش از روی باجرات نمایش تلویزیونه . این کیت ناقوس تعمیرات تلویزیون برای فروش موجوده .می تونید از وازلین تمتع کنید : پارچه میکرو عرشه به طرف وازلین آغشته کنین و به سوي آرامی روی خراش بکشین .فايده ستاني از لاک واکل : یک لاک واکل واضح بخرید و مقداری از اون رخ قسم به طور مستقیم روی خراش اسپری کنین (این چهره علي الدوام می تونید از دكان های لوازم جانبی تلویزیون و کامپیوتر تهیه کنین ).

موضوع پیشنهادی: کنتراست چیست ؟ | کنتراست پشه تلویزیون چیست ؟دوستان مضاعف دود تاکید می کنم که غیر از این باب ها و موادی که گفته شد از هیچ امر یا شيوه دیگری برای تمییز کردن تلویزیونتون سود نکنید .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *